درباره ما

درباره ما ابتدا

افتتاح شرکت

تجهیزات ایران در سال 89 فعالیت خود را در زمینه عرضه لوله و اتصالات جوشی بنکن آغاز نمود ورفته رفته به صورت تخصصی سهم قابل توجهی از بازار این محصول را به خود اختصاص داد.

ما در راستای طرح توسعه خود اقدام به افزایش فضای اداری،انبارها وفروشگاه های خود نموده ومصمم به تامین وعرضه طیف گسترده ای از محصولات مربوط به صنایع نفت وگاز وپتروشیمی وخطوط انتقال آب ومیعانات وبخارات وهمچنین تجهیزات آبیاری وآبرسانی-تجهیزات آتش نشانی وتجهیزات مربوط به تاسیسات ساختمان نموده ایم

درباره ما توسعه

سه سال بعد

 با گسترش فضای فیزیکی و افزایش تنوع محصولات، به منظور کسب رضایت حداکثری مشتریان ،خود را ملزم به همکاری با برندهای معروف نموده ودر این راستا همکاری تنگاتنگی با برندهای برجسته ایرانی چون میراب،وگ ایران(بی همتا)،وگ امیدگلستان،کیز ایران،ایران اتصال(آسیا)،اتصالات گاز آریا،فلنج مشهد،ارتعاشات صنعتی ایران،محصولات سوپرپایپ،محصولات آذین،محصولات پلی ران،محصولات پلی رود وبرندهای معروف خارجی مثل بنکن،مک،جورج فیشر،Tتایوان وسیم ایتالیا و… که مورد تایید اهل فن می باشد نموده است.

تجهیزات ایران درطی این ده سال مفتخر به تامین نیاز بخشی از پروژه های عمرانی،ساختمانی،پروژه های آبیاری وآبرسانی،پروژه های نفت وگاز وپتروشیمی وهمچنین همکاری با شرکت های تولیدمواد غذایی جهت تامین اقلام مورد نیازشان بوده است.

لوگو قیمت

تجهیزات ایران در طی این ده سال مفتخر به تامین نیاز بخشی از پروژه های عمرانی،ساختمانی،پروژه های آبیاری و آبرسانی،پروژه های نفت وگاز و پتروشیمی و همچنین همکاری با شرکت های تولید مواد غذایی جهت تامین اقلام مورد نیازشان بوده است.
این تیم در ابتدای سال 99 با تحلیل آینده بازار کسب و کار ایران و نیازسنجی مشتریان اقدام به بازنگری در تدوین استراتژی کلی کسب و کار خود نمود.
با توجه به تغییرفرهنگ خرید و فروش در جامعه و نظر به تجربه کسب و کارهای موفق داخلی وخارجی در حوزه دیجیتال مارکتینگ،تجهیزات ایران مصمم شد کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نماید.

هدف تجهیزات ایران ازبازاریابی اینترنتی و فروش آنلاین کسب رضایت حداکثری مشتریان از طریق:

1- ارائه طیف وسیع محصولات وخدمات
2-امکان مشاهده قیمتها ولیست قیمتها ومقایسه قیمت دربرندهای مختلف بصورت یکجا وهمزمان
3- سرعت بخشیدن وچابکی در امر فروش
4- ایجاد کانال ارتباطی مستقیم بین تولیدکننده ومصرف کننده
5-جلوگیری از سوء استفاده دلالان ازضعف اطلاعاتی مشتریان ازقیمتها
تجهیزات ایران با شعار (احساس خوشایند برنده بودن درمعامله را باما تجربه کنید)،مشتری را ولی نعمت خود دانسته وبه منظور کسب رضایت حداکثری راه های ارتباطی متنوعی را جهت ارائه بروزترین لیست های قیمت،اخبارواطلاعات بازارکسب وکار و همچنین مطالب ویدئوهای آموزشی و مقالات تخصصی مرتبط را هرچه به روزتر در اختیار مشتریان و مخاطبان خود قرار میدهد.
همچنین خطوط ارتباطی باکارشناسان فروش وآدرس دفتر کار واقع در بازارآهن شادآباد به منظورتماس تلفنی وخریدحضوری درسایت قابل دسترس بازدیدکنندگان عزیز میباشد.

5/5 - (1 امتیاز)
keyboard_arrow_up
تماس